روش‌های ارسال

به علت شیوع بیماری کرونا، تعداد ارسال‌های اداره پست، بسیار بیشتر از گذشته شده و این امر ممکن است باعث شود که سفارشات توسط این اداره با تاخیر بیشتر به دست شما برسد. با تشکر از صبوری شما

ارسال از طریق پست برای تمام شهر های ایران:

سفارش‌هایی که تا قبل از ساعت ۹ صبح روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، ظرف ۲ الی ۳ روز کاری پردازش شده و به اداره پست تحویل داده خواهند شد. سپس اداره پست ظرف مدت ۲-۵ روز کاری (وابسته به فاصله شهر مقصد از تهران) بعد از دریافت مرسوله، آن را به دست خریداران خواهند رساند.

به صورت خلاصه می‌توان گفت سفارشات حدودا ظرف ۴ الی ۸ روز کاری، به دست شما خواهد رسید.

پردازش سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۹ صبح و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد شروع خواهند شد و ظرف ۲ الی ۳ روز کاری پردازش شده و به اداره پست تحویل داده خواهند شد. سپس اداره پست ظرف مدت ۲-۵ روز کاری (وابسته به فاصله شهر مقصد از تهران) بعد از دریافت مرسوله، آن را به دست خریداران خواهند رساند.

ارسال از طریق پیک موتوری در شهر تهران (مناطق ۲۲ گانه):

سفارش‌های شهر تهران (مناطق ۲۲ گانه) که روش ارسال آنها پیک موتوری انتخاب شده باشد، ظرف ۲-۳ روز کاری پردازش شده و با پیک ارسال خواهند شد. (متاسفانه به علت محدودیت‌های موجود، امکان ارسال سریع سفارش با پیک وجود ندارد.)

نکات:

– روزهای کاری فروشگاه دارنو، شنبه تا چهارشنبه است.

– در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پر ازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

– در رابطه با تحویل مرسولات فروشگاه دارنو در شهر تهران، محل تحویل سفارش درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) خواهد بود.

– اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، شخص دریافت کننده باید هنگام دریافت سفارش، کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– اطلاعات شخص دریافت کننده سفارش باید با اطلاعات شخص ثبت شده به عنوان تحویل گیرنده سفارش در سایت یکی باشد.

– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از یک میلیون تومان است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

– در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tracking.post.ir/

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد، هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. از پرداخت هرگونه وجه اضافی پرهیز کنید و بلافاصله مراتب را با پشتیبانی فروشگاه دارنو در میان بگذارید.

– شرایط ارسال کالاهای حجیم و سنگین متفاوت بوده و در صورت ثبت سفارش، خرید شما نهایی تلقی نمی‌شود. تغییرات در این موارد بعد از بررسی کارشناسان به اطلاع شما خواهد رسید.

– امکان تغییر قوانین سایت و ارسال کالا وجود داشته و در صورت تغییر، این موارد به اطلاع کاربران خواهد رسید.