آموزش روش ضدعفونی کردن میوه‌ها و سبزی‌جات در طب سنتی ایرانی اسلامی بر اساس نظر حکیم دکتر حسین روازاده
روش ضدعفونی کردن میوه و سبزیجات در طب سنتی (دکتر روازاده)

آموزش نحوه ضدعفونی کردن میوه‌ها و سبزیجات در طب سنتی ایرانی اسلامی

در ابتدای این ویدیو دکتر روازاده سوالی را مطرح می‌کنند. اینکه نحوه شیوع ویروس کرونا چگونه است و مردم چگونه به این ویروس آلوده می‌شوند؟ در ادامه و در پاسخ به این سوالات ایشان نظر خود را این گونه مطرح می‌کنند که یکی از عوامل اصلی احتمال ورود ویروس کرونا به منازل، میوه‌ها و سبزیجات است.

دکتر روازاده در ادامه می‌گویند که برای ضد عفونی کردن میوه و سبزی، آنها را در ظرفی ریخته و در آن مقداری آب به همراه نمک (طبیعی)، جوش شیرین (خوراکی) و سرکه (انگور) ریخته و آن‌ها را مخلوط کنید و اجازه دهید آن‌ها مدتی در همین حالت بمانند.

دکتر روازاده همچنین استفاده از الکل، وایتکس و مواد ضدعفونی کننده شیمیایی را برای ضدعفونی کردن مناسب نمی‌دانند. ایشان معتقد هستند که عوارض این موارد سنگین بوده و بهتر است از این موارد استفاده نشود.

شما می‌توانید صحبت‌های کامل حکیم روازاده را در ادامه مشاهده بفرمایید:

جوش شیرین مزیت‌‌های بسیار زیادی دارد. از مزیت‌های مهم دیگر آن می‌توان ترکیب شدنش با بخار آب (به عنوان مثال در بخور جوش شیرین) و تشکیل یک نوع نمک را نام برد که باعث از بین رفتن تمام ویروس‌های موجود در ریه (از جمله ویروس کرونا Coronavirus-COVID19) می‌شود.

 

برای پیشگیری و درمان بیماری‌های مختلف از جمله موارد ویروسی مثل ویروس کرونا می‌توانید از بخور معجزه آسای جوش شیرین استفاده کنید.

 

⚠️ در صورتی که بیماری خاصی دارید و یا در هر مرحله‌ای دچار مشکل شدید، حتما با پزشک طب سنتی ایرانی اسلامی مشورت نمایید.

 

↩️ تدابیر پیشگیری و درمان ویروس کرونا از زبان حکیم دکتر روازاده‌

↩️ اطلاعیه درمان رایگان ویروس کرونا توسط حکیم دکتر روازاده‌

⭐️ به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟